Červen 2012

11. Kapitolka SESTERSKÉ SETKÁNÍ 3/3

29. června 2012 v 8:00 | Tahmed |  conjunctions of moon
Bella:

"Co, co se stalo?" nechápavě jsem se zeptala a v ten moment mi nikdo nebyl schopný odpovědět. Embry a Sam odešli ven, kde jsem zahlédla odcházející Alici a další dva se na mě dívali takovým zvláštním nepopsatelným pohledem a Jacob mi zase navrhnul, abych se s ním šla projít.

"Bell, moc mě to mrzí." Pověděl po chvíli. Vím, že si čekala, že to bude téměř jako dřív, ale pro ni to tak už asi nikdy nebude. Je jiná. Je jednou z nich. Nevím to jistě, ale asi navyknutí si na přítomnost lidské krve a neublížení lidem, trvá asi déle, než jsme si mysleli." Pověděl mi klidně a šel se se mnou projít.

11. Kapitolka SESTERSKÉ SETKÁNÍ 2/3

28. června 2012 v 8:00 | Tahmed |  conjunctions of moon
Bella:

Emily donesla na stůl další pečivo, které se právě upeklo a já jsem si všimla, že má zjizvenou tvář a v tu chvíli mi došlo, proč mi Jacob říkal, ať na ni nezírám.

"Ahoj Bello, jsem Emily." Představila se mi.

"Ahoj Emily, ráda tě poznávám." Pověděla jsme rozpačitě a Emily se usmála. Hned poté se vrátila opět do kuchyně a opět něco kuchtila.

10. díl fotky

27. června 2012 v 12:27 | Tahmed |  10. díl

9. díl fotky

27. června 2012 v 12:26 | Tahmed |  9. díl

8. díl fotky

27. června 2012 v 12:26 | 8 |  8. díl

7. díl fotky

27. června 2012 v 12:26 | Tahmed |  7. díl

6. díl fotky

27. června 2012 v 12:26 | Tahmed |  6. díl

11. Kapitolka SESTERSKÉ SETKÁNÍ 1/3

27. června 2012 v 7:44 | Tahmed |  conjunctions of moon

Bella:

Když jsem se ráno probudila, ležel mi na stolku vzkaz, který měl Jakův rukopis. Bylo mi jasné, že sem v noci ještě přišel a nechal mi ho tu. Když jsem ho zadělala a přečetla si ho, nemohla jsem uvěřit tomu, co v něm bylo.

"Přijeď do La Push, setkáš se se sestrou."

Nejdříve jsem si myslela, že žertuje, ale poté jsem na sebe rychle naházela oblečení, umyla se, naházela do sebe pár cereálií a vyletěla jsem z domu dřív, než kdy dřív.

new photo Jackson

26. června 2012 v 21:22 | Tahmed |  Jackson Rathbone

Coveny :-)

26. června 2012 v 5:45 | Tahmed |  Breaking dawn part 2

Actors

22. června 2012 v 14:03 | Tahmed

Herečky

Jennifer Morrison

Ginnifer Goodwin


Emilie de Ravin

22. června 2012 v 13:30 | Tahmed |  Emilie de Ravin
Životopis: Emilie se narodila jako lehce opožděný dárek 27. prosince 1981 a v konkurenci dvou starších sester se naučila, že nic v životě nebude zadarmo. Už od devíti let tvrdě dřela balet, za pár let si tak vysloužila vstupenku do elitní školy australského baletu, se kterým procestovala pěkný kus světa. Své zkušenosti z dramatických kurzů šikovně aplikovala, kde jinde než ve filmu. Účinkování v australském seriálu BEASTMASTER jí na přelomu tisíciletí úspěšně katapultovalo do slunné Kalifornie, kde po dva roky pátrala po záhadách okolo městečka ROSWELL.

Největší pozornost na sebe ale upoutala coby Claire Littleton v seriálovém fenoménu ZTRACENI.V našich kinosálech jsme ji mohly vidět v hororu HORY MAJÍ OČI, kde si svou roli odkřičela na výbornou. Momentálně sklízí ovace za nezávislý film BRICK, který uspěl mimo jiné i na festivalu v Sundence.

Emilie je od počátku roku 2006 zasnoubená s modelem Joshem Janowiczem. Jestli se jí podaří překročit práh seriálové hvězdy, ukáže až čas.

Meghan Ory

22. června 2012 v 13:26 | Tahmed |  Meghan Ory
Povolání: Herečka
Datum narození: 20. 08. 1982
Místo narození: Victorie, Britská Kolumbie, Kanada
Znamení: Lev
Životopis: Krásná a talentovaná Meghan Ory se narodila v Kanadské Victorii. První roli získala v 16ti letech ale její pravý talent byl ukázán až v seriálu CESTA VZHŮRU (2000). Meghan hrála problémovou teenegerku Juliette Waybourne po boku Haydena Christensena. Bohužel byl seriál zrušen po první sérii. Meghan pak vzala roli Sherry v dalším kanadském seriálu VAMPIRE HIGH (2001). Mezitím hostovala v seriálu DARK ANGEL a dalších menších projektech. Meghan se stávala víc a víc populární a dostávala další nabídky. Nic už ale nepřekonalo roli Juliette Waybourne.

Mezi dalšími jejími seriály jde jmenovat například SOUTH BEACH (2006), kde v osmi epizodách představovala Maggie. Po skončení série už nezavadila o pořádnou roli a hraje ve filmech jako BLONĎATÁ A BLONĎATĚJŠÍ (2007) s Pamelou Anderson a Denisse Richards. Případně sbírá zkušenosti v epizodních rolích. PAINKILLER JANE (2007), FLASH GORDON (2008) nebo KNIGHT RIDER (2009).

Na rozjetí upadající kariéry ji může pomoci nový americký thriller DARK HOUSE (2009), kde získala hlavní roli jako Claire Thompson. To ale ukáže až čas. Mezi jejími nejlepšími kamarádkami jsou A.J. Cook a Jewel Staite z Cesty vzhůru.

Gared S. Gilmore

22. června 2012 v 13:20 | Tahmed |  Jared Gilmore
Povolání: Herec
Datum narození: 30. 05. 2000
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci
Výška: 130 cm
Životopis: Jared S. Gilmore (narozen 30.května 2000), je americký herec. Nejvíce je známý díky jeho roli v Mad Men jako Draper Bobby a ze seriálu Once upon a time, kde hraje chlapce Henryho Millse.
Je milovníkem zvířátek má dva psy, Coopera a Emmu, kočku jménem Tiger a králíka jménem Benjalina.

Lanna Parrilla

22. června 2012 v 13:12 | Tahmed |  Lanna parrilla
Životopis: Lana Parrilla se narodila 15. července 1977 v Brooklynu, USA. Její otec Sam Parrilla byl Portorikánec. V 70. letech byl hlavním hráčem ligového baseballu, hrál za Phillies a Indy. Když byla Lana v pubertě její otec zemřel, byli si opravdu hodně blízcí. Avšak již dříve se její rodiče rozvedli.

Jako dítě ráda četla pohádky, mezi její oblíbené patřili Jeníček a Mařenka, ale také Sněhurka. Její oblíbenou postavou byla Zlá královna. Nikdy si nepřipadala jako princezna, a tak neměla v oblibě příběh Popelky.

Zahrála si ve slavných seriálech jako SIX FEET UNDER (2001), VZKVÉTAJÍCÍ MĚSTO (2002), POLICEJNÍ ODKAZ (2002), JAG (1995), GROWN UP (1999), atd.

První film, ve kterém si zahrála byl VERY MEAN MEN (Velmi vážní muži; 2000), mezi další filmy, kde si zahrála patří: SPIDERS (Pavouci; 2000), REPLICANT (2001), FROZEN STARS (2003), atd. V současnosti (2012) hraje v seriálu ONCE UPON A TIME, kde ztvárňuje postavu Zlé Královny, a také starostku Reginu Mills.

Lana Parrilla není příliš známá mezi herečkami, i když hraje většinou záporné role, je svým hraním velmi výrazná. "Mám pocit, že jsem opravdu velkou roli dostala právě teď, v tomto bodě mé kariéry," prozradila pro jeden rozhovor z roku 2011. Její filmový vzor je herečka Glenn Close. V rozhovoru řekla také to, že by ráda jednou dosáhla takové kariéry jakou má Glenn.

Robert Carlyle

22. června 2012 v 13:08 | Tahmed |  Robert Carlyle
Životopis: Pochází z bohémské rodiny. Když mu byly čtyři roky, matka opustila rodinu a ponechala jeho výchovu otci, příslušníku glasgowské komunity hippies. Po ukončení školní docházky následoval otce do stavební firmy jako malíř pokojů. Nespokojenost s pracovními podmínkami se pokusil řešit aktivním působením v odborech. V jednadvaceti letech na něho silně zapůsobila četba Millerova dramatu Čarodějky ze Salemu, která ho vyprovokovala k rozhodnutí stát se hercem.

V roce 1986 vystudoval herectví na skotské Royal Academy of Music and Drama a začal účinkovat pohostinsky v různých oblastních divadlech, jejichž repertoár zahrnoval většinou klasická díla (A. P. Čechov, H. Ibsen). V roce 1991 založil v Glasgow se třemi přáteli vlastní divadelní společnost Rain Dog, pro niž režíroval řadu her, mj. Přelet nad kukaččím hnízdem a Macbetha.


Ve filmu dostal první
velkou příležitost od levicově orientovaného režiséra Kena Loacha, který mu nejprve svěřil úlohu stavebního dělníka Stevieho v třídní komedii Lůza a posléze ho obsadil do hlavní role řidiče autobusu George v milostném příběhu ze současného Glasgowa Carlina píseň. Další výraznou postavu homosexuála Grahama, s nímž naváže důvěrný vztah mladý kněz (Linus Roache), vytvořil v kontroverzním dramatu Kněz (r. A. Birdová).

Mezinárodní úspěch zaznamenal zejména rolí psychopatického rváče Begbieho,

Josh Dallas

22. června 2012 v 13:04 | Tahmed |  Josh Dallas
Povolání: Herec
Datum narození: 18. 12. 1981
Místo narození:
Louisville, Kentucky, USA
Znamení: Střelec
Výška: 185 cm
Životopis: Celým jménem Joshua Paul Dallas. Narodil se 18. prosince 1981 v Kentucky, USA. Vystudoval střední školu New Alabany Senior Public, kde se rozhodlo o jeho budoucím povolání. Zapojoval se zde do školních divadelních představení, a to ho zaujalo natolik, že se herectví chtěl věnovat i dále.

Vystudoval prestižní konzervatoř múzických umění Mountriew Conservatoire v Londýně. Když mu bylo pouhých 20 let, hrál v Royal National Theatre (zde si zahrál hned několik rolí), dále také v The English National Opera (Státní Opera v Anglii).

Strávil v Anglii deset let, než se rozhodl vrátit do své rodné země. A říká se, že trvalo pouze pět dní, než mu nabídli roli v Hollywoodu - jednalo se o roli ve filmu THOR (2011). Dále si zahrál ve filmech: THE DESCENT: PART 2 (2009), GHOST MACHINE (2009) nebo v seriálech jako: DOCTOR WHO (2008), MONEY (2010) nebo HAWAII FIVE-0 (2010). V současnosti hraje v seriálu ONCE UPON A TIME (2011), kde ztvárňuje roli Prince Krasoně/Davida Nolana.

Během svých studií v Anglii (v roce 2003) poznal Laru Pulver, se kterou se v roce 2007 oženil.

Ginnifer Goodwin

22. června 2012 v 12:59 | Tahmed |  Ginnifer Goodwin
Životopis: Ginnifer Michelle Goodwin, rodným jménem Jennifer Michelle Goodwin, přezdívaná Gigi je americká herečka.

Pochází z umělecké rodiny, její otec Tim Goodwin vlastnil a provozoval nahrávací studio, její sestra Mellisa je animátorka, držitelka ceny Emmy. Divadlu se věnuje již od dob svých středoškolských studií.


Vystudovala Boston University's College Fine Arts, kde získala titul Bachelor of Fine Arts (bakalář umění).


Ve filmu a v
televizi účinkuje od roku 2000, kde se poprvé objevila v televizním seriálu Ed, v hraném filmu si poprvé zahrála větší roli ve snímu Úsměv Mony Lisy, kde hrála vysokoškolskou studentku Conni Bakerovou, kterou vyučuje Katherine Ann Watson (Julia Robertsová). Ve snímku Single Man si zahrála s Julianne Moore a Colinem Firthem. V roce 2005 si hahrála hrála 1. manželku Johnyho Cashe Vivian ve snímku Walk the Line.


Americana a jeho osud

22. června 2012 v 12:46 | Tahmed |  Emilie de Ravin
Seriál Americana, který jsem tu již zmiňovala ohledně Ashley a Emilie bohužel neprošel u stanice ABC a byl zrušen. Pro fanoušky Ashley smutná zpráva pro fanoušky Emilie, to zpráva špatná tak úplně není jelikož je její role ve OUAT naopak zvětší a z hostující hvězdy se z ní stane hvězda stálá :-)