Duben 2012

Týden pryč (myslím)

22. dubna 2012 v 10:52 | Gabriela |  ♥Něco o blogu!!!

Chci jen oznámit, že tu celý příští týden nebudu. Ségra ve čtvrtek slaví první kulatiny (10 let) tak jí chceme udělat dárek a jedeme do Disneylandu. Taky pojedeme zase do Ženevy, takže jestli bude večer na pokoji internet, tak zkusím něco přidat. Ale nevím to jistě jestli to půjde. Chtěla jsem to jenom napsat, aby jste si nemysleli, že jsem na vás zapomněla. :-) Gábi


Úsvit: 2.kapitola Vzpomínky na Minulost 2/2

22. dubna 2012 v 10:41 | Gabriela-Looca |  úsvit Alice a Jasper
Alicin pohled:

Když jsem slyšela ten rozhovor, kdybych byla člověk, tak by se u mě krve nedořezal.

Teď vím, že to byl docela dobrý nápad začít pátrat trochu dál po své minulosti zrovna teď. Protože, kdybych přišla jen o jediný den později, bylo by po mém spisu a já bych se o sobě nedozvěděla víc.

Dostala jsem vizi, byl v ní asi ten doktor a ta sestřička, co jsem slyšela za dveřmi, a vycházeli zrovna ze dveří, za kterými jsem poslouchala. Dále mi pak vize řekla, že budu mít na to, abych ukradla svůj spis a vytratila se potichu odsud, ani ne pět minut.

Po odeznění vize jsem se schovala za roh, kde jsem měla jistotu, že tudy nepůjdou. Prošli a zapomněli za sebou zavřít dveře, to byl bod pro mě, protože tam byla kulatá klika. Ne, že bych si s ní nedokázala poradit, ale ztratila bych ten drahocenný čas, který mám na získání toho spisu.

Rychle jsem zaběhla do toho archivu a začala hledat svůj spis. Naštěstí to tam měli uspořádaný podle úmrtí a tak jsem mohla v klidu hledat jen ty z roku 1920. Došla jsem k přihrádce, kde měli ty spisy z roku mého "úmrtí" a začala jsem hledat, měla jsem štěstí, že moje příjmení začínalo na B.

Chvilinku jsem se tam hraba, až jsem našla konečně ten spis, na kterém stálo: Mary Alice Brandon.Svatba Paris Carney

21. dubna 2012 v 10:22 | Gabriela |  Ashley Greene

Našla jsem další fotky ze svatby kamarádky Ashley Paris Carney.

Breaking Dawn Nick Jonas Ashley Greene Wedding Ashley Greene & Nick Jonas walk down the aisle ashley greeneÚsvit: 2.kapitola Vzpomínky na Minulost 1/2

19. dubna 2012 v 21:17 | Gabriela |  úsvit Alice a Jasper
Alicin pohled:

Let byl dlouhý a nudný, nemohla jsem se dočkat, až dosedneme a já budu konečně moct začít pátrat znovu po své minulosti. Během toho, co jsme letěli jsem musela stále myslet na Jazze. Jestli ten let nebyl moc náročný na jeho sebeovládání, jestli už dorazil a podobné věci. Prostě jsem ho nemohla vyhnat z hlavy, ne že by mi to vadilo, ale čím dál jsme od sebe byli, tím víc se ve mně usazovala taková divná prázdnota, kterou prožívám, vždy když mi Jasper není na blízku. Asi po dvou hodinách letadlo konečně dosedlo na rampu. Po tom, co jsem přistála, jsem šla do půjčovny aut a vypůjčila jsem si černé Porsche Cayman. Bylo podobné mému autíčku, které mi koupil Edward loni za to, že jsem mu pohlídala Bells, když byla ještě člověk.
Jela jsem do Biloxi, chtěla jsem se nejdřív ubytovat, než začnu pátrat znovu po tom ústavu. Tentokrát jsem chtěla zjistit o tom, co se mnou v tom blázinci prováděli.

Ashley na svatbě

19. dubna 2012 v 21:01 | Gabriela |  Ashley Greene
V sobotu Ashley Greene se zúčastnili akce zcela odlišné od toho, co se obvykle účastní: svatba. To bylo opravdu velmi zvláštní, protože to bylo sjednocení jejího nejlepšího přítele, Paříž Carney. Byly zveřejněny nějaké obrázky Ashley spolu s Nickem Jonasem, který byl její partnerem a jako sponzor nového manželství a nyní přináším několik fotografií ze strany, místo obřadu:

Twilight Saga, za soumraku, Robert Pattinson, promoo, design

Úsvit: Loučení a Odjezd 2/2

15. dubna 2012 v 9:34 | Gabriela - Looca |  úsvit Alice a Jasper
Jasperův pohled:

Šel jsem za svým andílkem do našeho pokoje, ale nikde jsem ji tam neviděl, podle vůně, kterou jsem cítil, tak byla ve svém šatníku. Proto jsem tedy šel do svého šatníku a sbalil jsem si ještě nějaké věci. Potom jsem si vzal mobil, potichnu jsem vyklouzl za našeho pokoje a zavolal jsem na letiště abych zarezervoval dvě letenky do Austinu, odkud se Sethem pojedeme do Houstonu. Když jsem měl letenky zamluvené, tak jsem šel za Edwardem, abych ho požádal, jestli by mi nepůjčil jedno z jeho aut. Nakonec jsem od něho dostal klíčky od jeho Astona Martina. Potom jsem, šel do své studovny, kde jsem si vzal ještě nějaké knihy a ty jsem si dal do batohu. Už jsem měl skoro sbaleno. A tak jsem tedy šel za svým andílkem.

Seděla na naší posteli a byla zamyšlená. A já ji svým příchodem z jejího přemýšlení vytrhl. Usmál jsem se na ní a potom jsem si všiml, že její kufr stojí mezi dveřmi jejího šatníku.

"Ty se taky někam chystáš?" podivil jsem se.

"Ano, chystám se do Biloxi, chci zjistit o sobě ještě něco," přikývla. To mě trochu zarazilo. Sice jsem ji chápal, ale vím, vím, že má bolestivou minulost a dost ji zasáhlo to, když zjistila, že pochází z blázince. Nechci, aby trpěla ještě víc. Ale nechal jsem to být.

"Kdy tam chceš odjet?" zeptal jsem se.

"Chci odjet stejně jako ty," přikývl jsem a sedl jsem si vedle ní na naši postel. Alice mě chytla za ruku. Trochu jsem ji její ruku stiskl. Po chvíli jsem jí chytl druhou rukou a objal ji kolem ramen. Ona se ke mně přitiskla o něco víc a já ji políbil do jejích nádherně vonících vlasů. V tu chvíli, kdy se ke mně přitiskla, jsem si přál, aby se čas zastavil. Jenže on běžel snad rychleji než normálně a než jsme se nadáli tak byl zase bílý den. Takže už nám zbývají tři dny. Ten čas tak letí, pomyslel jsem si.

Úsvit: 1. Loučení a Odjezd 1/2

14. dubna 2012 v 9:46 | Gabriela - Looca |  úsvit Alice a Jasper
Alicin pohled:

Dnes byl slunečný den. Zrovna jsem pomáhala Esme přestavovat nábytek v obývacím pokoji, když kolem nás prošel Jasper. Měl na zádech batoh a šel po schodech do své studovny. O chvilku později jsme pokoj přestavěný a já šla za svou láskou do jeho studovny. Když jsem vešla tak si zrovna dával do batohu nějakou knihu.
"Jazzi, ty se někam chystáš?" vzhlédl a něžně se na mě podíval: "Ano. Jedu se Sethem do Texasu." Trochu mě zarazilo, že jede na jih a ještě k tomu s vlkodlakem. Vždyť on vlkodlaky moc nemusí, i když se Sethem si docela rozumí.
"Proč se Sethem?" pořád jsem nemohla přijít na to, proč ho bere s sebou.
"Seth se učí o Občanské válce a já jsem mu už vyprávěl svůj příběh. Když jsem se zmínil před Edwardem, že jedu do Texasu tak byl hned u mě a přemlouval mě, ať ho vezmu s sebou. Prý si chce vylepšit známky, nebo co to říkal," vysvětlil mi, přikývla jsem, byla jsem trochu smutná, že ho nebudu moct pozorovat, jestli je v pořádku. Má láska si toho, že jsem smutná samozřejmě všimla. Přešel ke mně a jemně mě objal.

Rozhodnuto a podtrženo

13. dubna 2012 v 22:14 | Gabriela |  ♥O blogu

Tak konečně jsem se rozhodla. Víc mě baví Twilight, takže to tu čekejte častěji. Ale budu se snažit najít i nějaké novinky o OUAT. Pro začátek jsem se domluvila s Looca, že tu dám její povídku. Má to být něco podobného jako Slunovrat. Četla jsem zatím jen první kapitolu a vypadá to dost slibně. :-)


Zdravím

11. dubna 2012 v 16:04 | Tahmed |  ♥O blogu
Po dlouhé době jsem se tu ukázlaa a komplikace zde nemalé byly. Nyní jsem je vyřešila a Gábi to tu už snad půjde. Mrkla jsem se tu na vás jelikož se mi po vás stýská, ale dlouho tu zase nebudu možná se vám sem časem vrátím, když tedy vše dobře dopadne a já všechno zvládnu. No a pokud to všechno skutečně dobře dopadne dopíšu vám ty povídky :-) a možná časem i nějaké přibudou. jestli se vám po mém psaní tak stýská, možná bych tu i pro vás něco měla a to tady a držte se a mějte se fanfárově :D

Nové Informace o blogu

2. dubna 2012 v 19:57 | Gabriela |  ♥O blogu
Ahoj ahoj ahoj ahoj!!!! Jsem Gábina a v neděli jsem převzala tento blog. Ale na začátek bych se chtěla zeptat na jednu otázku: Chtěli by jste pokračovat pouze na tématiku Twilight nebo i OUAT? Pokud by jste chtěli něco jiného nebo měli nějaké nápady ohledně blogu tak prosím napíšte. Já vím, že nebudu tak dobrá jako Tahmed, ale alespoň se o to pokusím. Doufám, že vás nezklamu. :-)